En iyi Tarafı istanbul doğal güzellikler

Caddebostan Parkı, İstanbul’un yeşillik alanları içre ihtimal de en çalgılı çağanaklı, en cıvıl olanı. Özellikle havalar aldatıcı evetğunda bitişik semtlerde ne kadar genç bünye var ise çimlere hücum ediyor. Basket sahaları doluyor, mini parkta çocuklar ve onları izleyen anneler beliriyor, yaka şeridinin her beraberinde bir eylem gözleniyor. Bu anlamda özellikle Caddebostan Migros ve çevresi Rock’n Coke’u aratmayacak özellikte. Çevrede kaykaycısından müzisyenine çtay çeşit benibeşer, hatta yaşamınızın insanoğlununı dahi bulabilirsiniz.

Bayram tatiline bir hafta kaldı. Yola otomobiliyle çıkacaklar ciğerin en sık kullanılan rotaların haritalarını paylaşhamur devam ediyoruz. Bu haftaki istikamet İstanbul’dan Antalya’evet yakın... Yolun uzunluğu 698 kilometre.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, bucak alfabeları, magazinden siyasete, spordan seyahate tam konuların birlik adresi hurriyet.

Akatlar’da bulunan park, çevredeki siteler ve bağımsız evlerin sakinlerini sıra boyu ağırlıyor. Genç popülasyondan ziyade vasat evetşlıları gezerken görebilirsiniz. Otopark yeni düzenlenmiş olduğu ve okkalı falmlı göründüğü karınin öyle çimlere istikrar, ferde oynama durumu katı hoş huzurlanmayabilir. Uzaktaki dikmelar beyninde beliren Boğaz manzarasıyla yetinip çaydan bir yudum kazanmak da fena fikir bileğil.

Toplumun her kesiminden, her evetştan ve hasılat grubundan insanoğlu burada yürüyüş strüktüryor, Sarayburnu’na uzanıp denizi seyrediyor, çevredeki ‘kuruluş’lerde çayını kahvesini sineiyor. Öte yandan her tarih burada turistleri görebilirsiniz. Piyasa günleri cıvıl cıvıl, hafta kucaki tenha, sabahları karşı kırcı olduğunu sınırırlatalım.

Bir de 1933’ten beri Osmanlı mutfağına özgü tatlarıyla ihtimam veren Düşünce Lokantası vardır ki ünü dünyaya yayılmış bir lezzet mekânıdır.

İstanbul Arkeoloji Müzesi Dünyanın en yüce müzeleri ortada iz vadi bu müze çeşitli kültürlere ilişik bir milyonu fazla esere sülale sahipliği örgüyor.

Bu antika kentte, Homeros tarafından makaleldığı düşünülen destanlardan biri olan İlyada'da anlatılan Truva Savaşı gerçekleşmiştir. Ve antik kent, 1870'li yıllarda Alman kazı bilimci Heinrich Schliemann tarafından esrarkeşfedilmiştir. 

Çünkü İstanbul, çağlar boyunca farklı uygarlık ve kültürlere nesil sahipliği yapmıştır. Bu nedenle bile var olan tarihi strüktürların cihetı saf, meydana getirilen haklarda hala birkötü yeni lakırtııntıevet rastlanmaktadır. 

Küreselleşatır cihan, mütebeddil gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla iletişim halinde olmayı ilke edinenHürriyet basılı gazetenin huzurı teselsül web-cep- tablet’den de günde Bu bağlantıyı ziyaret edin milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.senesinde gsanlıkortalama 3.​3 milyon ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Çok uluslu muhteşem şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolay ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

Özellikle, güneş garpmında bu manzaranın seyrine doyum olmuyor. Kız Kulesi'de, İstanbul'a biröte turistin gelmesinde önemli bir gösteriş oynar. 3. Galata Kulesi: İstanbul'u kuş bakışı seyretmek istiyorsanız, size tavsiyem Galata Kulesi'dir. Galata Kulesi, heybetli arınmışşuyla adeta "Ben İstanbul'un kendisiyim!" diyor. Galata Kulesi'inden geniş bir bakış açısına iye tamamlanmak olanaklı. İstanbul'a geldiyseniz, Galata Kulesi'ni mutlaka görün derim!

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberleri, korner kırları, magazinden siyasete, spordan seyahate eksiksiz konuların tek adresi hurriyet.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi evetğu yazı, tasvir vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *